Bij het ontwerpen van de Nissan Primera stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. U wordt in deze auto ook getrakteerd op getint glas, verstelbare lendensteunen, elektrisch bedienbare ramen achter, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Met de ingebouwde regensensor kijkt u altijd door een schone en droge voorruit. De auto activeert de ruitenwissers volautomatisch. U bent in deze Nissan ook voorzien van verstelbaar stuur, toerenteller, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en buitentemperatuurmeter. In de Nissan Primera heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept. Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Nissan in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen? Wij geven standaard 3 maanden garantieONS ADRES IS: TAKKEBIJSTERS 42 | 4817BL | BREDAKijk voor meer occasions op onze website: www.dedreefautos.nl EERSTE EIGENAAR DEALERONDERHOUDEN, NAP PAS, MET BOEKJES, NIET IN GEROOKT. INRUIL MOGELIJK ALTIJD 120 AUTO,S OP VOORRAAD
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0765154779).
Takkebijsters 42 4817BL BREDA
0765154779 0638416245
[email protected] www.dedreefautos.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.